KONST / Litografier / Färglitografi 15396260
nr 1539 6260
Torbjörn Axelman
(f. 1932), Sverige
Signerad, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x45 cm
Torbjörn Kullänger-Axelman, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:11:53
Torbjörn Axelman
Läs mer om Torbjörn Axelman